عقد تفاهم نامه همکاری های مشترک بین دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر و شهرداری شهرستان خرمشهر

۱۷ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۶:۴۰ کد : ۹۹۰ اخبار و رویداد ها
تعداد بازدید:۱۴۹
دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر و شهرداری خرمشهر با هدف ایجاد بسترهای مناسب برای گسترش همکاری‌های پژوهشی، فناوری، مطالعاتی، مشاوره‌ای و ارتقای توانمندی‌های اجرایی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
عقد تفاهم نامه همکاری های مشترک بین دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر و شهرداری شهرستان خرمشهر

نشست مشترک بین دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر و شهرداری خرمشهر که روز یکشنبه مورخ 17/12/1399 بمیزبانی دانشگاه برگزار شد مقرر گردید دانشگاه برای تامین نیازهای مطالعاتی و پژوهشی شهرداری و اولویت‌بخشی برای ارائه خدمات کارگاهی و آزمایشگاهی مورد نیاز شهرداری و همچنین برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت مورد نیاز با شهرداری خرمشهر همکاری کند

همچنین بهره‌گیری از توانایی‌های شهرداری برای اجرای فعالیت‌های مشترک آموزشی و پژوهشی و انتشار مقالات علمی حاصل از نتایج طرح‌های تحقیقاتی مصوب مشترک با ذکر نام شهرداری به عنوان همکار طرح یا سازمان حامی از دیگر تعهدات دانشگاه در این تفاهم‌نامه است.

در بخشی از این تفاهم نامه همکاری دانشگاه در خصوص مباحث زیست محیطی، تولید محتوای فرهنگی و برگزاری همایش مجازی مشترک فی مابین شهرداری و دانشگاه بر روی بسترهای مجازی دانشگاه اشاره شده است.

بر اساس مفاد دیگر این تفاهم نامه، شهرداری خرمشهر متعهد شد نسبت به بهسازی فضای سبزمحوطه دانشگاه، احداث نهالستان شهرداری و دانشگاه در زمین های دانشگاه با اعلام نظر کارشناسان و زیبا سازی معابر، پسماند و حل معضلات ترافیکی و تأمین ماشین آلات و خدمات شهری شهردار برای بهره‌برداری مشترک همکاری کند.

این تفاهم‌نامه در نشستی که به همین منظور با حضور تنی چند از مسئولان ارشد دانشگاه و شهرداری در سالن جلسات دانشگاه برگزارشد، به امضای دکتر منصور زراءنژاد رییس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر و مهندس علوانی شهردار خرمشهر رسید.


نظر شما :