پیام تبریک دکتر زراءنژاد به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)، روز زن و ولادت حضرت امام خمینی

۱۵ بهمن ۱۳۹۹ | ۰۹:۴۰ کد : ۹۴۷ اخبار و رویداد ها
تعداد بازدید:۱۶۳
رییس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر فرارسیدن ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) دخت گرامی نبی مکرم اسلام، روز زن و سالروز تولد حضرت امام خمینی(ره) را به همه اعضای خانواده دانشگاه بویژه بانوان گرامی تبریک گفت.
پیام تبریک دکتر زراءنژاد به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)، روز زن و ولادت حضرت امام خمینی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، متن پیام دکتر منصور زراءنژاد به شرح زیر می باشد؛

بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَر...

بیستم جمادی‌الثانی ،سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) یادآور جایگاه والا و مقام ارزشمند زنان فرهیخته و پرتلاش میهن اسلامی است، زنانی که در کنار خانواده، دوشادوش مردان در جامعه گام برداشته و به نحوی موثر و سازنده در توسعه کشور مشارکت می کنند.

حضرت فاطمه زهرا (س) شجره طیبه ای است که برکت وجودش، آبشخور دل های شیفته مؤمنانی است که در برهوت هستی در پی آب حیات می گردند.

او عطیه ای الهی است که درکِ ژرفای اقیانوس فضایلش در توان ما نیست. جایگاه رفیع او خیره کننده دیدگان هر صاحب بصیرتی است که توان هر بیان و کلامی را از انسان می ستاند

وی تصریح کرد: وجود مقدس زهرای مرضیه(س) در پیشگاه ذات اقدس متعال و ائمه‌ معصومین (ع) از عظمت و منزلت بی‌بدیلی برخوردار بوده و زندگی درخشان این بانوی بزرگوار، الگویی برای همه‌ انسان‌ها به ‌ویژه زنان مسلمان است..

روز ولادت چنین بانوی والایی که به شایسته ترین وجه از سوی حضرت امام خمینی(ره) به عنوان روز زن و روز مادر نامیده شد؛ جهت گیری بی نقص آن امام همام را در معرفی مسیر تعالی به بانوان نشان می دهد.

اینجانب تقارن مبارک ولادت دخت مکرم نبی گرامی اسلام حضرت فاطمه زهرا(س) و میلاد حضرت امام خمینی (ره) را به همه بانوان دانشگاهی اعم از استاد، کارمند و دانشجو، تبریک و تهنیت عرض می نمایم واز درگاه ایزد منان نیز صمیمانه برای مادران گرامی و بانوان شریف کشور عزیزمان تندرستی و شادکامی و توفیق خدمت بیشتر به این عزیزان را مسألت می نمایم


نظر شما :