پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر به مناسبت دهه فجر

۱۲ بهمن ۱۳۹۹ | ۰۸:۳۶ کد : ۹۲۶ اخبار و رویداد ها
تعداد بازدید:۱۲۴
دکتر منصور زراءنژاد رئیس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر با صدور پیامی ایام الله دهه فجر را به دانشگاهیان تبریک گفت. در بخش هایی از این پیام امده است:
پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر به مناسبت دهه فجر

"وَ نُرِیدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَی الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ أَئِمَّه وَ نَجْعَلَهُمُ الْوارِثِینَ"

دهه مبارک فجر به عنوان نماد اراده ملت عدالت طلب و خاستگاه تبلور ارزش­­های اسلامی و ملی، نمود به ثمر رسیدن ایثار و از جان­گذشتگی مردم آزاده‌ ای ایران زمین است که در برابر خودکامگی، شخص ­محوری و ذلت­ پذیری به پا خاسته و انقلاب اسلامی ایران را به سرمنزل مقصود رساندند. بدون تردید پایداری انقلاب اسلامی ایران نتیجه بینش عمیق توحیدی و مبتنی بر آموزه­­های عدالت محور اسلام است و این شکوفایی درخت تنومند انقلاب را مرهون ایثار شهدای عزیزی هستیم که با فدا نمودن خویشتن، ثمره اراده ملت مسلمان ایران را حفظ نمودند.

در ادامه رییس دانشگاه آورده است: بر این اساس و در این مقطع حساس تاریخی که استکبار جهانی و وابستگان منطقه­ای، همه توان خود را معطوف به تضعیف و تحریف اصول و مبانی نظام مقدس جمهوری اسلامی نموده­اند، نقش جامعه دانشگاهی به عنوان یکی از محورهای شاخص اندیشه­ورزی جامعه، مهمتر از گذشته می­باشد. در این راستا ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن یوم الله سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، امید است که جامعه دانشگاهی، به ویژه دانشجویان ارجمند، با تلاش خالصانه و صادقانه خویش در اشاعه آرمان­ها و تقویت موج فکری و بینش عدالتخواهانه انقلاب اسلامی، نقش ارزنده و اثربخشی ایفا نمایند.

اینجانب آغاز دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی و یوم الله 22 بهمن؛ این حماسه تاریخی را به رهبر معظم انقلاب، خانواده شهداء، دانشگاهیان و آحاد ملت شریف ایران تبریک و تهنیت عرض نموده؛ عزت و اقتدار و سربلندی ملت و کشور ایران عزیز را از خداوند متعال خواستارم.


( ۱ )

نظر شما :