پیام رییس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر به مناسبت سالروز ولادت حضرت محمد (ص) و یوم الله ۱۳ آبان

۱۲ آبان ۱۳۹۹ | ۱۳:۰۸ کد : ۷۷۰ اخبار و رویداد ها مناسبت چرخشی
تعداد بازدید:۲۲۸
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر، دکتر منصور زراءنژاد، رییس دانشگاه به مناسبت سالروز ولادت پیامبر اسلام (ص) و یوم الله ۱۳ آبان پیامی صادر کرد.
پیام رییس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر به مناسبت سالروز ولادت حضرت محمد (ص) و یوم الله ۱۳ آبان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر، دکتر منصور زراءنژاد، رییس دانشگاه به مناسبت سالروز ولادت پیامبر اسلام (ص) و یوم الله 13 آبان پیامی صادر کرد که این پیام بدین شرح می باشد:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

» و ما اَرسلناک الا رحمة للعالمین«

 

به فرموده کلام الهی حضرت محمد مصطفی (ص)، رحمت بی پایان الهی برای تمام بشریت می باشد. تقارن سالروز ولادت پیامبر عزیزمان و همچنین فرزند بزگوار ایشان امام جعفر صادق (ع) با یوم الله 13 آبان، روز استکبار ستیزی ملت ایران در این سال و شرایط کنونی می تواند پیامی بزرگ برای همه ما داشته باشد. این روزها که دشمنان اسلام، شمشیر را از رو بسته اند و به طور علنی بر طبل اسلام هراسی و اسلام ستیزی می کوبند و از روی حماقت خود پیامبر عظیم الشان اسلام را هدف قرار داده اند، بر همه ما واجب است تا به آن ها یادآوری نماییم که ارباب آنها یعنی شیطان بزرگ آمریکا، سالها پیش مقهور قدرت استکبار ستیزی مردم جان برکف و شهید پرور ایران گشته است و این بردگان خود فروخته نیز راهی پیش نخواهند برد و به گورستان تاریخ خواهند پیوست.

اینجانب سالروز ولادت پیامبر خوبی و مهربانی حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جفر صادق (ع) را به تمام ملت ایران علی الخصوص جامعه دانشگاهی تبریک گفته و ضمن گرامیداشت یوم الله 13 آبان و یاد کلیه شهدای دانش آموز و دانشجو، با آرمانهای امام راحل (قدس سره) و مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) تجدید بیعت نموده و بیزاری خود را از استکبار جهانی ابراز می نمایم.

 

                                                                                                                   دکتر منصور زراءنژاد

                                                                                                   رییس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر


( ۲ )

نظر شما :