پیام رئیس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

۳۱ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۴:۵۶ کد : ۷۱۷ اخبار و رویداد ها مناسبت چرخشی
تعداد بازدید:۵۵۸
پیام رئیس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

دکتر زراءنژاد، رئیس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید، پیامی صادر کردند. به گزارش روابط عمومی دانشگاه متن این پیام به این شرح است:

آغاز سال تحصیلی جدید که هر ساله با هفته دفاع مقدس نیز متقارن می باشد، به ما یادآوری می نماید که مدارس و دانشگاه ها از مهمترین سنگرهای دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشند.

این همزمانی مبارک به دانش آموزان و دانشجویان ما راه راست سعادت را نشان می دهد که همانا راهی است که شهیدان بزرگوار ما علی الخصوص سردار بزرگ اسلام، شهید حاج قاسم سلیمانی در آن گام نهادند.

اینجانب ضمن گرامیداشت سال جدید تحصیلی و عرض تبریک آن خدمت تمام اعضای محترم جامعه دانشگاهی و دانشجویان سراسر کشور و به طور ویژه دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر، برای همه عزیزان آرزوی موفقیت روز افزون را دارم.

امید است تمام دانشجویان محترم به خصوص دانشجویان جدید الورود با توکل به خدای متعال این تحول عظیم در مسیر زندگی خود را غنیمت شمرده و ضمن کسب علم و تخصص مفید در راستای ثروت آفرینی و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی، همواره ارزشهای اخلاقی و دینی را سرولوحه زنگی خویش قرار دهند.


( ۴ )

نظر شما :