دیدار رییس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر با حجت الاسلام و المسلمین خاقانی نماینده آیت الله سیستانی

۱۱ تیر ۱۳۹۹ | ۱۵:۲۱ کد : ۶۷۵ اخبار و رویداد ها مناسبت چرخشی
تعداد بازدید:۵۸۰
دکتر منصور زراءنژاد، رییس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر با حجت الاسلام و المسلمین شیخ عبدالامیر خاقانی نماینده تام الاختیار آیت الله سیستانی دیدار نمودند.
دیدار رییس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر با حجت الاسلام و المسلمین خاقانی نماینده آیت الله سیستانی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر زراءنژاد در روز چهارشنبه 11 تیرماه 1399 با حجت الاسلام و المسلمین شیخ عبدالامیر خاقانی، نماینده تام الاختیار آیت الله سیستانی در محل دفتر ایشان دیدار نمودند. در این دیدار که حجت الاسلام و المسلمین حزبه زاده نماینده ولی فقیه در دانشگاه و دکتر سید ناصر سعیدی، مشاور رییس دانشگاه نیز حضور داشتند، دکتر زراءنژاد به تشریح وضعیت کنونی دانشگاه پرداختند. در ادامه ایشان به برنامه های توسعه دانشگاه اشاره نموده و  همچنین به افزایش توان دانشگاه در جذب دانشجویان خارجی به ویژه از کشور دوست و برادر عراق تاکید کردند. دکتر زراءنژاد با توضیح فعالیت ها، رایزنی ها و تلاش های صورت گرفته در این راستا، افزایش جلب کمک های خیرین آموزش عالی به دانشگاه را برای نیل به اهداف تعیین شده ضروری دانستند.

حجت الاسلام و المسلمین خاقانی نیز ضمن تقدیر از فعالیت های صورت گرفته در دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر در جهت گسترش علم و فرهنگ در منطقه، بر لزوم گسترش بیش از پیش همکاری های آموزشی و علمی بین دو کشور دوست و برادر ایران و عراق تاکید نمودند. ایشان گسترش علم را مایه رشد ملت ها دانستند و فرمودند همه افرادی که می توانند به این مسئله مهم و کلیدی کمک کنند باید همه تلاش خود را به هر نحو ممکن در راه این امر مهم مبذول بدارند.


( ۶ )

نظر شما :