نشست رییس دانشگاه با مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان خوزستان

۰۳ تیر ۱۳۹۹ | ۱۱:۳۶ کد : ۶۶۵ اخبار و رویداد ها مناسبت چرخشی
تعداد بازدید:۳۹۷
دکتر منصور زراءنژاد، رییس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر در دیدار با جناب سواعدی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان خوزستان، بر گسترش همکاری های متقابل تاکید کردند.
نشست رییس دانشگاه با مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان خوزستان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر، در جلسه ای که در روز یکشنبه اول تیرماه 1399 در دفتر ریاست این دانشگاه برگزار گردید، دکتر زراءنژاد با جناب آقای سواعدی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان خوزستان دیدار نمودند. همچنین در این جلسه روسای فنی و حرفه ای شهرستان های آبادان و خرمشهر جناب سواعدی را همراهی می نمودند.

در این جلسه از طرف دانشگاه نیز دکتر ذوالقرنین معاون پژوهش و فناوری دانشگاه، دکتر سواری رییس پژوهشکده علوم دریایی، دکتر خسروی مدیر کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه و همچنین دکتر سعیدی مشاور رییس دانشگاه حضور داشتند.

در ابتدای جلسه، دکتر زراءنژاد ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان محترم با اشاره به امکانات گسترده دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر، بر هم افزایی متقابل با سازمان فنی و حرفه ای استان خوزستان در راستای اجرایی نمودن شعار امسال یعنی جهش تولید تاکید نمودند.

در ادامه جلسه نیز جناب آقای سواعدی با تاکید بر استمرار این جلسات و گسترش همکاری های متقابل، جهت استفاده طرفین از زیرساخت ها و امکانات موجود تاکید نمودند. ایشان نیز به امکانات گستره سازمان فنی و حرفه ای اشاره کردند و آمادگی کامل این سازمان برای تسریع در روند همکاری ها را اعلام داشتند.

کلید واژه ها: جهش تولید


نظر شما :