اطلاعیه معاونت آموزشی دانشگاه در خصوص جزییات برگزاری آزمون به شیوه غیر حضوری

۲۵ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۴:۲۷ کد : ۶۶۱ اطــلاعیه ها مناسبت چرخشی
تعداد بازدید:۱۰۸۲۸

بسمه تعالی

اطلاعیه معاونت آموزشی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر در خصوص جزییات برگزاری آزمون به شیوه غیر حضوری

 

1- به اطلاع کلیه دانشجویان محترم می رساند که کلیه آزمون های دانشگاه به شکل غیر حضوری از تاریخ 10 تیر ماه 1399 انجام خواهد شد.

2-ترتیب زمانی برگزاری امتحانات تیرماه مشابه ترتیب امتحانات خرداد 99 می باشد . برای کمک به آن دسته از دانشجویان که در یک ساعت دو یا سه امتحان (همزمان) داشتند، آزمون این دروس برای کلیه دانشجویان آن درس در همان روز و در ساعت های بعداز ظهر انجام خواهد شد.

3- شرکت کلیه دانشجویان در ارزشیابی اساتید از طریق سامانه سما الزامی است.

 

 

4 - شناسه ورود این سامانه نام کاربری شماره دانشجویی و گذرواژه شماره ملی به همراه دو حرف  انگلیسی aA می باشد به طور مثال aA4434554666

5- آدرس سامانه برگزاری آزمون : https://azmoon.kmsu.ac.ir

و آموزشهای لازم از طریق این آدرس قابل دسترسی می باشد:  Azmoonhelp.armannet.ir

6- ** بسیار مهم ** دانشجویان موظفند پس از ورود به سامانه آزمون رمز سامانه خود را عوض کنند.

7- ** مهم ** دانشجویان پس از ورود لیست دروس خود را بررسی و در صورت مغایرت با کارشناس آموزشی دانشکده تماس نمایند در غیر اینصورت شرکت در آزمون مورد نظر میسر نمی باشد.

8- دانشجویان محترم بهترین امکانات سخت افزاری و نرم افزاری خود را برای شرکت در آزمون غیرحضوری فراهم کنند.

9- آزمون تشریحی می تواند به صورت تایپی یا عکس از برگه امتحانی باشد. برای آزمون تشریحی که ممکن است نیاز به عکس از برگه امتحانی و بارگذاری در سامانه باشد، دانشجویان محترم حتماً چند برگه A4برای آزمون آماده داشته باشند. در صورت گرفتن عکس از پاسخنامه و ارسال آن به سامانه، احتمال دارد حجم فایل مذکور بالا باشد و به سرعت بارگذاری نشود لذا خواهشمند است از قبل نرم افزارهای کم کننده حجم فایل تصویری را آماده داشته باشید.

 10- در صورت احراز تقلب یا تخلف دانشجو در پاسخ دهی به سوالات، با فرد متخلف مطابق با قوانین آزمون های حضوری رفتار خواهد شد.

 

کلید واژه ها: امتحانات مجازی


( ۵۳ )

نظر شما :