تبریک رییس دانشگاه به مناسبت روز معلم

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۸:۱۳ کد : ۶۲۵ اخبار و رویداد ها
تعداد بازدید:۱۶۱
دکتر زراءنژاد به مناسبت فرارسیدن ۱۲اردیبهشت سالروز شهادت استاد شهید آیت الله مرتضی مطهری(ره)، روز بزرگداشت مقام معلم و آغاز هفته آمورش به تمامی اساتید دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر تبریک گفت.
تبریک رییس دانشگاه به مناسبت روز معلم

معلم متحول کننده‏ى جان لایعلم انسانها به روان عالم است.

                                                                                               "مقام معظم رهبری"

 

دوازدهم اردیبهشت، سالروز شهادت آیت الله مرتضی مطهری و روز بزرگداشت مقام شامخ معلم و استاد است. استاد مطهری در روشنگری اقشار باسواد به ویژه قشر فرهنگی جامعه قدم‌های اساسی برداشته بود و آثار عمیق شهید در احیای فکر دینی اصیل و بی پیرایه و منطبق با نیاز روز جامعه در حال گذار ما بسیار مؤثر بوده  است.

تقارن سالروز شهادت استاد مطهری با روز معلم، فرصت ارزشمندی است تا از میراث ارزشمند این معلم اخلاق و آموزگار تعلیم و تربیت بهره بیشتری بگیریم و ضمن احترام، تکریم و تجلیل از مقام شامخ معلمان و استادان به یاد داشته باشیم که عرصه آموزش و تربیت کشور با همت، فداکاری و مسئولیت‌پذیری این عزیزان در حال حرکت است و تعالی فرزندان این کشور به دست توانای این قشر مجاهد به بار می‌نشیند.

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان، اینجانب فرارسیدن 12اردیبهشت سالروز شهادت استاد شهید آیت الله مرتضی مطهری(ره)، روز بزرگداشت مقام معلم و آغاز هفته آمورش بر تمامی اساتید عزیز دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر گرامی باد.

 

دکتر منصور زراءنژاد

رییس دانشگاه


نظر شما :