برگزاری اولین جلسه دفاع مجازی در دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر

۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۴:۱۱ کد : ۶۱۵ اخبار و رویداد ها مناسبت چرخشی
تعداد بازدید:۸۸۰
به دنبال تعطیلی مراکز آموزش عالی به خاطر شیوع ویروس کرونا، دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر با توجه به رسالت آموزشی و پژوهشی خود از زمان تعطیلی فیزیکی کلاس های آموزشی، بلافاصله بستر فعالیت های مجازی را فراهم نموه است.
برگزاری اولین جلسه دفاع مجازی در دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، به دنبال تعطیلی مراکز آموزش عالی به خاطر شیوع ویروس کرونا، دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر با توجه به رسالت آموزشی و پژوهشی خود از زمان تعطیلی فیزیکی کلاس های آموزشی، بلافاصله بستر فعالیت های مجازی را فراهم نموه است.

این دانشگاه، در ادامه با ابلاغ دستورالعمل های لازم، شرایط دفاع مجازی از پایان نامه های کارشناسی ارشد و رساله های دکتری را ایجاد نمود. در همین راستا، روز دوشنبه هفته جاری، خانم مهسا سپهوند، دانشجوی کارشناسی ارشد رشته شیمی دریا به عنوان اولین دانشجوی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر بصورت آنلاین و از طریق سامانه مجازی از پایان نامه کارشناسی ارشد خود تحت عنوان سنتز، تعیین خواص و کاربرد نانو ذرات طلا با استفاده از خیار دریایی با راهنمایی دکتر فؤاد بوعذار دفاع نمودند.

لازم به ذکر است این جلسه با حضور مجازی استاد مشاور دکتر سیاحی عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور اهواز و داوران دکتر کمال غانمی و دکتر یدا... نیک پور و همچنین ناظر تحصیلات تکمیلی سرکار خانم دکتر سهیلا مطرودی برگزار گردید.

کلید واژه ها: دفاع مجازی کرونا


( ۷ )

نظر شما :