پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر به¬مناسبت حلول ماه مبارک رمضان

۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۱:۴۹ کد : ۶۱۲ اخبار و رویداد ها
تعداد بازدید:۱۲۵
دکتر منصور زراءانژاد رییس دانشگاه در پیامی حلول ماه مبارک رمضان را به همه مسلمانان جهان بویژه دانشگاهیان تبریک گفت.
پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر به¬مناسبت حلول ماه مبارک رمضان

متن کامل پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

شَهْرُ رَمَضَانَ الَّذی أُنْزلَ فِیهِ الْقُرْآنُ

ماه رمضان، ماه عبادت، ماه نزول قرآن، ماه ذکرخدا و ضیافت الهی است که به حق این ماه فرصتی آسمانی برای مسلمین است و اگر بی نصیب از این ماه پرخیر و برکت گذر کنیم، حاصلی جز دریغ و حسرت نخواهد داشت.

اهمیت روزه­داری که مبانی علمی آن هر روز بیش از پیش بر جهانیان آشکار می­شود امروزه موضوع پژوهش­های بسیاری در دانشگاه­های جهان است و نتایج این مطالعات حکایت از آن دارند که روزه داری صحیح می تواند سبب پیشگیری از بروز بسیاری از بیماریها و کنترل علائم و نشانه های بیماریهای متعدد دیگر شود. لذا با تلاش و کوشش مجدانه مبانی و پایه­های علمی دستورات الهی را دریابیم و با ایمانی راسخ در طریق هدایت پیش برویم و در این ماه خجسته با دعا برای رفع بلاها و افات دنیوی و معنوی متوجه بشریت خصوصاً عالم­­گیر ویروس کرونا و شفا بیماران را درخواست کرده و برای ظهور امام زمان (عج)نیز دعاگو باشند.  

اینجانب حلول ماه مبارک رمضان را به همه مسلمین جهان بویژه اساتید، کارکنان پرتلاش و دانشجویان عزیز دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده امیدواریم در این ماه عزیز فرصت را غنیمت شمرده و از لحظه لحظه توفیق درک ماه شریف رمضان غافل نشویم.

 

 


نظر شما :