پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

۰۶ مهر ۱۳۹۸ | ۱۲:۰۳ کد : ۳۱۱ اخبار و رویداد ها
تعداد بازدید:۱۱۰۸
دکتر منصور زراء نژاد، رئیس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و هفته دفاع مقدس پیام تبریکی خطاب به دانشجویان و جامعه دانشگاهی صادر نمود.
پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید


به گزارش روابط عمومی دانشگاه، متن کامل این پیام بدین شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم
قال رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم:
طالِبُ العِلمِ ، مَحفُوفٌ بعِنایَهِ اللَّهِ
جوینده دانش ، در پناه عنایت خداوند است. (عوالی اللآلی، ج۱،ص۲۹۲)

آغاز سال تحصیلی جدید و تقارن آن با هفته شکوهمند دفاع مقدس و سالگرد شکست حصر آبادان به فرمان خمینی کبیر(ره)، تقارن نیکویی است که فضای دانشگاه را با یاد و خاطره شهیدان متبرک ساخته و لزوم پاسداری از حرمت خون شهیدان را در سنگر علم و دانش و معرفت و اخلاق را صدچندان نموده و سزاست که بر روح پر فتوح امام راحل و شهیدانمان در آغاز سال جدید درود فرستیم.
اینجانب ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، با آرمانهای امام راحل و شهیدان گرانقدر تجدید میثاق نموده و آغاز سال تحصیلی جدید را به جامعه دانشگاهی و دانشجویان عزیز دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر و به ویژه دانشجویانی که به تازگی در جمع خانواده دانشگاهی ما پذیرفته شده اند تبریک عرض می نمایم.
از دانشجویان عزیز می خواهم، این تحول عظیم در مسیر زندگی خود را غنیمت شمرده و ضمن کسب علم و تخصص مفید در راستای ثروت آفرینی و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی، همواره ارزشهای اخلاقی و دینی را سرولوحه زنگی خویش قرار دهند.
در پایان برای تمامی این عزیزان دستیابی به مدارج عالی علمی، دینی و اخلاقی توأم با موفقیت و بهروزی را از درگاه خداوند سبحان و در ظل عنایات حضرت ولیعصر (عج) مسالت می نمایم.

                                                                                                              دکتر منصور زراء نژاد
                                                                                                                  رییس دانشگاه


( ۳ )

نظر شما :