راهنما و لینک ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد و دکتری ۹۸ (ورودی جدید)

۱۷ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۲:۲۰ کد : ۲۹۴ اخبار و رویداد ها اطــلاعیه ها
تعداد بازدید:۵۵۹۸
ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت روز افزون برای کلیه پذیرفته شدگان محترم مقطع کارشناسی ارشد و دکتری ۹۸، به اطلاع می رساند که جهت ثبت نام اینترنتی از روز دوشنبه مورخ ۲۵ شهریور تا روز جمعه ۲۹ شهریور ماه ۱۳۹۸، به آدرس sama.kmsu.ac.ir بخش ورود به سیستم دانشجویان (نوع کاربری: دانشجویان جدیدالورود، نام کاربری: کد ملی و رمز ورود: شماره داوطلبی) مراجعه نمایید.
راهنما و لینک ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد و دکتری ۹۸ (ورودی جدید)

بسمه تعالی

ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت روز افزون برای کلیه پذیرفته شدگان محترم مقطع کارشناسی ارشد و دکتری 98، به اطلاع می رساند که جهت  ثبت نام اینترنتی  از روز دوشنبه مورخ 25 شهریور تا روز جمعه 29 شهریور ماه 1398، به آدرس sama.kmsu.ac.ir بخش ورود به سیستم دانشجویان (نوع کاربری: دانشجویان جدیدالورود، نام کاربری: کد ملی و رمز ورود: شماره داوطلبی) مراجعه نمایید.

<<لازم به ذکر است ثبت نام اینترنتی الزامی می باشد.>>

زمان جهت ثبت نام حضوری 30 شهریور الی 2 مهر از ساعت 8 الی 14 بوده و لازم است پذیرفته شدگان محترم در این بازه زمانی بر اساس رشته-گرایش قبول شده، به دانشکده های مربوطه بر حسب جدول زیر مراجعه نمایند.

 

جهت ثبت نام حضوری داوطلبان باید اصل و کپی (3 نسخه) مدارک ذیل را در موقع ثبت نام ارائه نمایند:

1- اصل و کپی کارت ملی

2- اصل و کپی تمام صفحات شناسنامه

3-اصل و کپی مدرک  کاردانی وکارشناسی ( پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد)

4- اصل و کپی مدرک  کاردانی وکارشناسی و کارشناسی ارشد ( پذیرفته شدگان دکتری)

توجه:

  • پذیرفته شدگانی که قادر به ارائه مدرک کارشناسی نیستند باید فرم شماره 2 پیوست را تکمیل کنند و آن در دانشگاه اخذ مدرک کارشناسی به تایید برسانند. ضمناً اصل گواهی تایید شده مورد قبول می باشد.
  • لازم به ذکر است که علاوه بر فرم شماره 2، فرم تعهد فارغ التحصیلی (فرم  شماره 3) نیز باید توسط دانشجو تکمیل گردد.
  • پذیرش و ثبت نام داوطلبان دارای مدرک معادل پس از بررسی مطابق با مفاد "آیین نامه شرکت دارندگان مدارک معادل و غیر رسمی در آزمون های ورودی مقاطع بالاتر" انجام می گیرد.
  • شرکت مجدد فارغ التحصیلان دوره های کارشناسی ارشد یا دکتری در همان رشته قبلی و همچنین شرکت دانشجویان دوره کارشناسی ارشد یا دکتری در کارشناسی ارشد ممنوع است. لذا فارغ التحصیلان با توجه به ضوابط (به ویژه مقررات وظیفه عمومی برادران) مجاز به شرکت در این آزمون و ثبت نام برای انتخاب رشته ای به جز رشته ای که در آن فارغ التحصیل شده اند، هستند.
  • کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری (غیر روزانه: شرکت مجدد دانشجویان روزانه در آزمون ممنوع است) در صورت قبولی در آزمون کارشناسی ارشد 98 امکان ثبت نام در رشته پذیرفته شده را خواهند داشت به شرطی که تا پیش از 05/12/97 انصراف قطعی خود را اعلام کرده باشند. در غیر این صورت قبولی آنان لغو خواهد شد.
  • ثبت نام دانشجویان یا دانش آموختگان کارشناسی پس از 31/6/86 که معدل کارشناسی آنها کمتر از 12 باشد ممنوع است.

 

5- شش قطعه عکس 4×3 تهیه شده تمام رخ در سال جاری (برادران مشمول خدمت سربازی : 12 قطعه عکس)

6- اصل و کپی کارت پایان خدمت یا مدرک معافیت (ویژه برادران)

7- فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور می بایست مبلغ 13000 ریال به بانک ملی به نام حساب پیام نور شماره 2178609001007 واریز نموده و فیش واریزی را زمان ثبت نام همراه مدارک تحویل دهند.

8- حکم مرخصی سالانه یا موافقت کتبی و بدون قید و شرط سازمان مطبوع برای کارمندان دولت

9- رسید فیش واریزی برای دانشجویان پردیس (مراجعه به امور مالی آموزش کل)

10- اصل فرم شماره 1 تایید شده در دانشگاه محل اخذ مدرک کارشناسی(فرم پیوست) : مربوط به فارغ التحصیلان سهمیه رتبه اول

11- تکمیل و ارائه کلیه فرم های مربوطه به دانشگاه (3 نسخه): مربوط به کلیه پذیرفته شدگان

12- تکمیل و ارائه فرم 4 : مربوط به کلیه پذیرفته شدگان دوره روزانه

13- اصل موافقت کتبی و بدون قید و شرط برای فارغ التحصیلان رشته های دبیری از اداره آموزش و پرورش شهرستان محل تعهد و خدمت خویش

 

توجه: پذیرفته شدگان محترم باید فرم های ثبت نام اینترنتی را با دقت مطالعه و تکمیل نمایند. با توجه به اینکه کلیه مکاتبات و تماس ها(در صورت ضرورت) از طریق آدرس و شماره تلفن های مندرج در فرم ها صورت می گیرد لذا مسئولیت ناشی از درج آدرس ناقص(مانند عدم درج کدپستی) یا ارائه شماره تلفن مسدود به عهده شخص خواهد بود.

 

شماره تماس مستقیم آموزش کل دانشگاه: 53536409-061

 

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی

دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر

 


( ۲۴ )

نظر شما :

دانشجوی انصرافی ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ | ۰۰:۵۵
سلام در پاراگراف اول گفتین که مهلت ثبت نام اینترنتی تا روز جمعه 29شهریور هست! ولی الان بامداد جمعه 29 شهریور هست و سایت سما اعلام کرده که مهلت ثبت نام تموم شده!!!؟؟؟ طبق حرف شما میتونستم تا ساعت 23:59 جمعه ثبت نام کنم ولی مهلت ثبت نام در سایت سما تا 5شنبه ساعت 23:59 بوده!!!
پاسخ مدیر سایت ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۰:۱۷

با سلام، با عرض پوزش، سایت مجددا باز شده است. لطفا ثبت نام بفرمایید.