دیدار سرپرست دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر با آیت الله کعبی، نماینده مردم خوزستان و عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری

۱۲ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۸:۱۰ کد : ۲۷۳ اخبار و رویداد ها
تعداد بازدید:۷۳۳
سرپرست دانشگاه علوم وفنون دریایی خرمشهر روز شنبه مورخ ۱۲ مردادماه با آیت الله کعبی نماینده مردم خوزستان و عضو هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری دیدار کردند.
دیدار سرپرست دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر با آیت الله کعبی، نماینده مردم خوزستان و عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری

در این دیدار صمیمی آیت الله کعبی با تبریک انتصاب سرپرست جدید دانشگاه اظهار داشت: سرپرست دانشگاه از نیروهای علمی و انقلابی است و امیدواریم با پشتکار، مدیریت انقلابی، خلاقیت و دلسوزی شاهد ارتقاء سطح آموزشی شهرستان‌های خرمشهر و آبادان باشیم.

وی با توصیه اخلاقی به مسئولان دانشگاه افزود: مردم خرمشهر جایگاه ویژه در بین مردم ایران دارند و خدمت به این مردم عزیز خدمت به اسلام و نظام مقدس است و به طور یقین خداوند متعال نیز شما را در این زمینه یاری می‌کند.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با استقبال از فعالیت‌های اخیر دانشگاه در حوزه بین‌الملل بیان داشت: استفاده از ظرفیت کشور عراق در راستای جذب دانشجو، افزایش و تنوع بخشی به رشته‌های تحصیلی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر نقش سازنده ای در توسعه فرهنگی و آموزشی منطقه دارد.

این استاد برجسته حوزه با اشاره به رسالت اجتماعی دانشگاه بیان داشت: باید ارتباط جامعه دانشگاهی با عموم مردم بیشتر شود و در این زمینه نقش اساتید انقلابی در ارتقاء سطح علمی، اخلاقی و تربیتی جوانان به ویژه دانشجویان بسیار مهم است.

همچنین در ابتدای این دیدار منصور زراء نژاد، سرپرست دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر با اشاره به جایگاه ویژه شهرستان خرمشهر تصریح کرد: ایجاد فرصت برای خدمت به مردم شریف خرمشهر را یک نعمت الهی است.

وی با ارائه گزارشی از وضعیت حوزه آموزشی شهرستان خرمشهر به ایجاد زیرساخت های مناسب آموزشی در جهت ارائه خدمات موثر کاربردی دانست و افزود: تربیت جوانان خلاق، متخصص، مومن و انقلابی سرلوحه وظایف جامعه دانشگاهی است.

سرپرست دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر با اشاره به لزوم ایجاد فرصت های مناسب شغلی از طریق تعامل سازنده با نهادها و دستگاه‌های اجرایی و استفاده از ظرفیت موجود در منطقه تصریح کرد: باید با فرهنگ سازی به توسعه کارآفرینی و ایجاد فرصت های جدید شغلی برای جوانان به ویژه دانشجویان نگاه ویژه شود.

وی افزود: نگاه ما در حوزه فرهنگی و اجتماعی، نگاهی ویژه و خاص است و در این زمینه از ائمه جمعه و جماعات، علما، نخبگان و همه علاقمندان به ویژه جوانان گام دوم انقلاب اسلامی برای همکاری و همفکری استفاده می‌کنیم.

 


نظر شما :