دیدار سرپرست دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر با امام جمعه شهرستان آبادان

۲۵ تیر ۱۳۹۸ | ۱۹:۳۰ کد : ۲۶۲ اخبار و رویداد ها
تعداد بازدید:۶۹۱
سرپرست دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر با حضور در دفتر امام جمعه محترم آبادان با امام جمعه این شهرستان دیدار کرد.
دیدار سرپرست دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر با امام جمعه شهرستان آبادان
 دکتر زراء نژاد با اشاره به جایگاه ویژه شهرستان آبادان تصریح کرد: بنده فرزند این منطقه می باشم و ایجاد فرصت برای خدمت به مردم شریف این دیار را نعمتی الهی از جانب حق تعالی می دانم.

وی چشم انداز و رسالت جامعه دانشگاهی به ویژه دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر را ایجاد زیرساخت های مناسب آموزشی در جهت ارائه خدمات موثر کاربردی دانست و افزود: تربیت جوانان خلاق، متخصص و مومن باید سرلوحه وظایف جامعه دانشگاهی باشد. 

دکتر زراء نژاد در ادامه با اشاره به لزوم ایجاد فرصت های مناسب شغلی از طریق تعامل سازنده با نهادها و دستگاههای اجرایی و استفاده از ظرفیت موجود در منطقه تصریح کرد: باید با فرهنگ سازی به توسعه کارآفرینی و ایجاد فرصت های جدید شغلی برای جوانان به ویژه دانشجویان نگاه ویژه شود.  

سرپرست دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر در ادامه تصریح کرد: نگاه ما در حوزه فرهنگی، نگاهی ویژه و خاص خواهد بود و در این زمینه از امام جمعه محترم، علما، نخبگان و همه علاقمندان به ویژه جوانان گام دوم انقلاب اسلامی برای همکاری و همفکری دعوت می نمایم.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، همچنین در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی پور  امام جمعه آبادان ضمن تبریک انتصاب دکتر زراء نژاد به سرپرستی دانشگاه علوم و فنون دریایی این شهرستان و آرزوی موفقیت برای ایشان نمودند.


( ۱ )

نظر شما :