ایجاد زمینه همکاری دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء

۲۳ تیر ۱۳۹۸ | ۰۸:۵۳ کد : ۲۵۸ اخبار و رویداد ها
تعداد بازدید:۷۹۲
طرفین آمادگی کامل خود را برای هرگونه همکاری اعلام و از تدارک مقدمات امضاء تفاهم نامه همکاری در سطح کلان بین قرارگاه خاتم الانبیاء و دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر خبر دادند.
ایجاد زمینه همکاری دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، مدیران و کارشناسان فنی و مهندسی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در نشستی صمیمی میهمان دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر بودند.

در این نشست طرفین ضمن گفتگو و تبادل نظر پیرامون توانمندیها و ظرفیتهای موجود در هر سازمان، راه­های تعامل و همکاری دو جانبه را بررسی کردند.

همچنین دکتر منصور زراء­نژاد سرپرست دانشگاه ضمن بیان بخشی از اقدامات دانشگاه در حوزه آموزشی، پژوهش، فنی و مهندسی، گزارشی از فرایند توسعه کالبدی دانشگاه و پروژه های در دست اقدام ارائه کرد.

در ادامه این جلسه که با حضور مدیران و کارشناسان قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) برگزار شد، میهمانان  به تشریح توانایی فنی و مهندسی قرارگاه و در خصوص امریه سربازی دانشجویان، کارورزی، بازدید از کشتی­ها و مدلهای مشارکت در طرحهای مشترک پرداختند. در پایان طرفین آمادگی کامل خود را برای هرگونه همکاری اعلام و از تدارک مقدمات امضاء تفاهم نامه همکاری در سطح کلان بین قرارگاه خاتم الانبیاء و دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر خبر دادند.

 

 


نظر شما :