اطلاعیه دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر در خصوص مرحله ارزیابی تخصصی آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۴۰۱

۰۲ خرداد ۱۴۰۱ | ۰۷:۵۲ کد : ۱۵۰۶ اطــلاعیه ها
تعداد بازدید:۲۹۰
باتوجه به آیین‌نامه پذیرش دانشجو در دوره دکتری (Ph. D)، پذیرش دانشجو در این آزمون شامل اجرای فرآیند دو مرحله‌ای خواهد بود که اجرای این مراحل مطابق با شیوه‌نامه ابلاغی شماره ۱۰۸۲۰ مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۳ صورت خواهد گرفت. مرحله اول مربوط به سنجش علمی بوده که برگزاری آزمون آن از طریق سازمان سنجش آموزش کشور انجام می‌گیرد و مرحله دوم آن شامل بررسی سوابق علمی داوطلبان است که توسط دانشگاه‌های پذیرنده دانشجو صورت می‌گیرد.

باتوجه به آیین‌نامه پذیرش دانشجو در دوره دکتری (Ph. Dپذیرش دانشجو در این آزمون شامل اجرای فرآیند دو مرحله‌ای خواهد بود که اجرای این مراحل مطابق با شیوه‌نامه ابلاغی شماره 10820 مورخ 23/01/1401 صورت خواهد گرفت. مرحله اول مربوط به سنجش علمی بوده که برگزاری آزمون آن از طریق سازمان سنجش آموزش کشور انجام می‌گیرد و مرحله دوم آن شامل بررسی سوابق علمی داوطلبان است که توسط دانشگاه‌های پذیرنده دانشجو صورت می‌گیرد.

دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر ضمن عرض تبریک به داوطلبان گرامی آزمون دکتری معرفی‌شده از طرف سازمان سنجش آموزش کشور، مراحل و مدارک مورد نیاز برای تکمیل و اجرای مرحله آزمون مصاحبه لطفا با ورودبه لینک /file/download/news/1653275986-allfiles.zip  برای کسب اطلاع بیشتر داوطلبان مراجعه فرمایید.


( ۴ )

نظر شما :