دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر میزبان کنکور و آزمون استخدامی ویژه فرزندان شاهد، ایثارگران و جانبازان سال ۱۴۰۰

۰۸ تیر ۱۴۰۰ | ۰۹:۵۵ کد : ۱۱۲۲ اخبار و رویداد ها
تعداد بازدید:۱۷۱
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه اظهار داشت: کنکور و آزمون استخدامی ویژه فرزندان شاهد، ایثارگران و جانبازان در چهار روز متوالی برگزار می‌شود که مجموع شرکت کنندگان یک هزار و ۲۱۷ نفر داوطلب می باشند.
دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر میزبان کنکور و آزمون استخدامی ویژه فرزندان شاهد، ایثارگران و جانبازان سال ۱۴۰۰

دکتر کمال غانمی  اظهار داشت: کنکور و آزمون استخدامی ویژه فرزندان شاهد، ایثارگران و جانبازان در چهار روز متوالی برگزار می‌شود که از مجموع یکهزار و ۲۱۷ نفر داوطلب ۷۰ درصد آنها زن و ۳۰ درصد مرد می باشند.

وی افزود: از این تعداد ۸۴ نفر در رشته هنر، ۴۱۸ نفر علوم انسانی، ۴۰۰ نفر علوم تجربی، ۲۰۷ نفر زبان های خارجی و ۱۰۸ نفر در آزمون استخدامی شرکت خواهند کرد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر با بیان اینکه تمامی امکانات رفاهی و سامانه خنک کننده سالن‌ها برای رقابت مطلوب داوطلبان فراهم شده است گفت:به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی همه داوطلبان در بدو ورود به محل برگزاری آزمون باید از ماسک استفاده کنند.

غانمی با اشاره به رفع نقص کارت‌های ورود به جلسه داوطلبان کنکور سراسری گفت: رفع نقص کارت های ورود به جلسه از امروز سه‌شنبه تا روز شنبه در دفتر آموزش دانشکده اقتصاد و مدیریت انجام می شود.

کنکور سراسری ۱۴۰۰ روزهای ۹ تا ۱۲ تیرماه با رقابت یک میلیون و ۳۶۷ هزار و ۸۵۲ داوطلب در ۴۱۴ شهرستان برگزار می شود.


( ۱ )

نظر شما :