تقدیر دکتر زراءنژاد از حضور حماسی و پرشور مردم و دانشگاهیان در انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

۲۹ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۶:۳۵ کد : ۱۱۱۱ اخبار و رویداد ها
تعداد بازدید:۸۹
رییس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر از حضور حماسی و پرشور مردم به ویژه دانشگاهیان در انتخابات ۲۸ خرداد تقدیر و تشکر کرد.
تقدیر دکتر زراءنژاد از حضور حماسی و پرشور مردم و دانشگاهیان در انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

رئیس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر گفت: روز گذشته شاهد خلق حماسه‌ای بزرگ و پرشور از مردم به ویژه دانشگاهیان کشور در انتخابات سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا خرداد سال 1400 بودیم که از ساعات اولیه آغاز رأی گیری با حضور خود سبب رقم زدن روز تاریخی دیگری در دفتر انقلاب اسلامی ایران شدند و حضور پرشکوه و دشمن‌شکن مردم به ویژه دانشگاهیان در انتخابات 28 خرداد 1400 مُهر تأییدی بر دلبستگی مردم با نظام و انقلاب اسلامی بود. بی‌شک پیروز حقیقی انتخابات، ملت بزرگ ایران است که به حول و قوه الهی توانست گامی استوار بردارد و گوهر نفوذ‌ناپذیر و چهره‌ پرنشاط و مصمم و دل سرشار از امید و ایمان خود را به نمایش بگذارد.

دکتر منصور زراءنژاد افزود: رئیس‌جمهور منتخب، رئیس‌جمهور همه‌‌ ملت است. همه باید برای دست یافتن به آرمان‌های بزرگی که رئیس‌جمهور و همکاران وی در تحقق آن هستند، همکاری صمیمانه کنند.

وی در پایان گفت: جا دارد از همه دست اندرکاران برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراها اعم از نیروهای اجرایی و نظارتی و عوامل نیروی انتظامی و نظامی و امنیتی و قضائی که مسئولیت سترگی را به انجام رسانیدند، صمیمانه سپاسگزاری نمایم و بیش و پیش از همه مراتب قدردانی  ملت و خویش را از هدایت های کار ساز رهبری معظم انقلاب اسلامی و دعوت مردم به مشارکت گسترده و توصیه به مسئولان برگزاری انتخابات در امانتداری نسبت به رای مردم، که نقش برجسته ای در خلق این مشارکت داشت، خاضعانه سپاسگزاری نمایم.


نظر شما :