عقد تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر و نیروی انتظامی استان خوزستان

۱۶ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۵:۰۹ کد : ۱۰۹۹ اخبار و رویداد ها
تعداد بازدید:۱۰۲
با حضور دکتر منصور زراءنژاد رئیس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر در ستاد فرماندهی انتظامی استان خوزستان، تفاهم‌نامه همکاری مشترک با هدف همکاری‌های متقابل در زمینه‌های علمی و تحقیقاتی بین دانشگاه و نیروی انتظامی استان خوزستان به امضا رسید.
عقد تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر و نیروی انتظامی استان خوزستان

تفاهم‌نامه همکاری های علمی، تحقیقاتی و آموزشی مشترک میان دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر با دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی نیروی انتظامی استان خوزستان در راستای تعاملات علمی، پژوهشی بین مراکز و مؤسسات تحقیقاتی و علمی کشور و بهره مندی از امکانات و توانمندی های یکدیگر در زمینه های علمی، پژوهشی، تبادل تجربیات و همکاری مشترک طرفین منعقد گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، هدف از امضای این تفاهمنامه همکاری‌های مشترک درتمام زمینه‌های علمی و تحقیقاتی بین دفتر تحقیقات پلیس و دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر با در نظر گرفتن امکانات طرفین اعم از علمی، فنی، نیروی انتظامی، اطلاعات، تجربه و تخصص در چارچوب مقررات است.
از جمله همکاری دانشگاه و دفتر تحقیقات پلیس استان خوزستان در انجام و توسعه پژوهش‌های کاربردی برگزاری نشست‌های علمی و پژوهشی، همکاری در زمینه‌های اطلاع‌رسانی اولویت‌های پژوهشی، انتشار خبرنامه‌های علمی و پژوهشی و طراحی و اجرای برنامه‌های پژوهشی، تبادل استادان و کارشناسان، امکان استفاده از کتابخانه، همکاری در انتخاب موضوع پایان‌نامه‌های تحصیلی و حمایت از پایان‌نامه‌های دانشجویی و غیره اشاره کرد.

همچنین فراهم‌کردن زمینه مساعد برای دانشجویان ارشد در طرح‌های تحقیقاتی و پایان‌نامه‌های دانشجویی، اعزام کارشناس به کارگاه‌ها و نشست‌ها به منظور سخنرانی، اعلام اولویت‌های پژوهشی مورد نیاز ناجا برای اجرای طرح‌های پژوهشی پیش بینی شده است.


( ۱ )

نظر شما :