پیام تبریک رییس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر به مناسبت روز جهانی روابط عمومی

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۰۹:۵۱ کد : ۱۰۷۶ اخبار و رویداد ها
تعداد بازدید:۶۷
دکتر منصور زراءنژاد رییس دانشگاه به مناسبت ۲۷ اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی در پیامی این روز را به فعالان عرصه اطلاع رسانی،کارشناسان و رابطین روابط عمومی دانشگاه تبریک گفت.
پیام تبریک رییس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر  به مناسبت روز جهانی روابط عمومی

متن پیام بدین شرح است .

بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز جهانی "روابط عمومی و ارتباطات" صرفاً یک نام در یک برگ از تقویم نیست، بلکه یک سرفصل از اخلاق، علم و هنر است.

  روز ارتباطات و روابط عمومی فرصتی است مغتنم برای بازبینی هوشمندانه و منصفانه در راه های طی شده، فراز و نشیب های فراوان پیش رو و نیز ترسیم چشم اندازی روشن از آینده که می تواند درخورشان و منزلت جوامع امروز برنامه ریزی شود. روابط عمومی به عنوان یکی از ارکان مدیریت و بخشی از نظام رسانه ای مطرح شده، اهمیت آن در مسوولیت ارتباطی سازمان‌ها، نمود تازه‌ای پیدا کرده است.

تفاهم اجتماعی از دیگر مفاهیم نوینی است که امروزه از عوامل تاثیر گذار درتوسعه جوامع انسانی محسوب می‌شود، و پدید آوردن آن به عنوان سرمایه‌ای ارزشمند تلقی می‌شود. در این میان روابط عمومی می‌تواند با زمینه سازی برای ایجاد تفاهم میان سازمان‌ها و مخاطبان نقش کلیدی خود را ایفاء نماید.

 اینجانب روز ارتباطات و روابط عمومی را به دست اندر کاران پر تلاش روابط عمومی تبریک و تهنیت عرض نموده وامیدوارم این روز نقطه عطفی درتوسعه و تحول روابط عمومی باشد.


نظر شما :