دیدار رئیس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر با مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر

۰۶ آذر ۱۳۹۸ | ۱۳:۱۹ کد : ۴۰۷ اخبار و رویداد ها
تعداد بازدید:۱۱۸
دکتر زراءنژاد رئیس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر طی جلسه¬ای با آقای دکتر ناصری، مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر، در راستای مسائل ارتباط صنعت و دانشگاه گفتگو کردند .
دیدار رئیس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر با مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر

در این دیدار هردو طرف بر لزوم تداوم هرچه بیشتر ارتباط صنعت با دانشگاه تاکید کردند و چالش­های موجود در پرورش و جذب نیروهای متخصص در حوزه صنعت مورد بحث قرار گرفت. در راستای توسعه همکاری و با توجه به تخصص­های موجود در دانشگاه بخصوص در زمینه­های محیط زیست و آلودگی، یکی از محورهای مهم این دیدار بود.

گفتنی است در پایان این دیدار ضمن تشکیل کارگروه مشترک مقرر گردید تفاهم‌نامه‌ای در خصوص همکاری‌های فی‌مابین دانشگاه و شرکت توسعه نیشکر تنظیم و مبادله‌ گردد.


( ۱ )

نظر شما :

عضو هیات علمی ۰۷ آذر ۱۳۹۸ | ۰۱:۲۰
با سلام از زحمات شبانه روزی و بی شائبه ریاست محترم دانشگاه تشکر می کنم. انشالله وجود ایشان منشا خیر و برکت برای مجموعه دانشگاهی باشد و موجب ارتقا دانشگاه محروم خرمشهر به جایگاه مطلوب بشود. دانشگاه در دوره های قبلی ملک شخصی افراد معلوم الحال و غیر بومی شده بود.
دانشجوی ارشد ۱۰ آذر ۱۳۹۸ | ۲۲:۲۱
با سلام و تشکر از تلاشهای مستمر و هدفمند ریاست محترم دانشگاه. 1- امیدوارم که رویه ای از جانب حضرتعالی به منظور حمایت از دانش آموختگان بومی و بکارگیری آنها در محیط دانشگاه اتخاذ گردد تا به غنای هرچه بیشتری از نظر علمی و اجتماعی برسیم. نخبه پروری جز با حمایت از دانشجویان بومی اتفاق نمی افتد. 2- به منظور نجات صنایع (کارگاهها و کارخانجات) مستقر در منطقه ، شایسته است که دفتر ارتباط با صنعت ، فعالیت پررنگ تری داشته باشد و به عنوان یکی از ارکان راهبردی در مدیریت صنایع ظاهر گردد که این امر ، بایستگی تغییر رویه و دیدگاه را در این قسمت از دانشگاه هرچه بیشتر نمایان می کند. قطعاً بکارگیری اساتیدی که تجربه صنعتی را در سطوح مختلف (از مدیریت تا فروش مویرگی) دارند ، تأثیر دوچندانی خواهد گذاشت. با تشکر تابع