دیدار سرپرست دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر با امام جمعه شهرستان خرمشهر

۳۰ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۷:۲۹ کد : ۲۳۸ اخبار و رویداد ها
تعداد بازدید:۸۳۴
سرپرست دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر با حضور در دفتر امام جمعه محترم خرمشهر با امام جمعه این شهرستان دیدار کرد.
دیدار سرپرست دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر با امام جمعه شهرستان خرمشهر

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در پی انتصاب دکتر منصور زراء­نژاد، به سرپرستی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر در هفته جاری، ایشان صبح روز (پنج شنبه 30 خرداد) با حجت الاسلام و المسلمین عادل پور،  امام جمعه شهرستان خرمشهر دیدار کرد.

 در این دیدار صمیمی، دکتر زراء نژاد با اشاره به جایگاه ویژه شهرستان خرمشهر تصریح کرد: بنده فرزند خرمشهرم و ایجاد فرصت برای خدمت به مردم شریف این دیار را نعمتی الهی از جانب حق تعالی می دانم.

وی چشم انداز و رسالت جامعه دانشگاهی به ویژه دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر را ایجاد زیرساخت های مناسب آموزشی در جهت ارائه خدمات موثر کاربردی دانست و افزود: تربیت جوانان خلاق، متخصص و مومن باید سرلوحه وظایف جامعه دانشگاهی باشد. 

دکتر زراء نژاد در ادامه با اشاره به لزوم ایجاد فرصت های مناسب شغلی از طریق تعامل سازنده با نهادها و دستگاههای اجرایی و استفاده از ظرفیت موجود در منطقه تصریح کرد: باید با فرهنگ سازی به توسعه کارآفرینی و ایجاد فرصت های جدید شغلی برای جوانان به ویژه دانشجویان نگاه ویژه شود.  

سرپرست دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر در ادامه تصریح کرد: نگاه ما در حوزه فرهنگی، نگاهی ویژه و خاص خواهد بود و در این زمینه از امام جمعه محترم، علما، نخبگان و همه علاقمندان به ویژه جوانان گام دوم انقلاب اسلامی برای همکاری و همفکری دعوت می نمایم.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، همچنین در این دیدار امام جمعه خرمشهر ضمن تبریک انتصاب دکتر زراء نژاد به سرپرستی دانشگاه علوم و فنون دریایی این شهرستان و آرزوی موفقیت برای ایشان تصریح کرد: جامعه دانشگاهی نقش مهمی در  آسیب شناسی علمی دارد و باید نگاهی موشکافانه به ویژه در حوزه مشکلات و معضلات شهرستان داشته و با ارائه راهکارهای به­روز علمی، سر­منشأ خدمات به مردم باشد.

حجت الاسلام و المسلمین عادل نژاد با اشاره بر لزوم تقویت ارتباط جامعه دانشگاهی با عموم مرد،  نقش اساتید دانشگاه ها در ارتقاء سطح علمی، اخلاقی و تربیتی جوانان به ویژه دانشجویان را  مهم ارزیابی کرد و یادآور شد: نگاه دلسوزانه و عالمان جامعه دانشگاهی می تواند منشأ تحولات چشمگیری در شهرستان باشد.

 


( ۳ )

نظر شما :