پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر به مناسبت عید سعید فطر

۱۴ خرداد ۱۳۹۸ | ۲۱:۰۷ کد : ۲۲۶ مناسبت چرخشی
تعداد بازدید:۲۰۲
به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ دکتر لطف اله خواجه پور رئیس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر بمناسبت عید سعید فطر را به همه مسلمانان جهان و به ویژه دانشگاهیان دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر پیامی صادر کرد.
پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر به مناسبت عید سعید فطر

متن پیام به شرح زیر است:

عید سعید فطر، عید بندگی و ماه بازگشت به فطرت را به همه مسلمانان جهان بویژه دانشگاهیان دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر تبریک و تهنیت می‌گویم.

ماه مبارک رمضان، ماه خودسازی، مبارزه با نفس و تلاش برای درک هر چه بیشتر مفاهیم و معانی نیک انسانی و اخلاقی بار دیگر بر ما گذشت امیدوارم که با فرا رسیدن عید سعید فطر و با از سرگذراندن این ماه مبارک، تهذیب نفس برای ما غنای واقعی پیدا کند و تبلور آن در رفتارهای فردی و اجتماعی تک تک ما رویت شود.
 بی تردید سعادت و سرافرازی ابدی از آن کسانی است که همه عمر چون ایام این ماه مبارک، اندیشه عبادت پروردگار منان و خدمتگزاری و مهربانی به خلق او دارند.

اینجانب، با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان پیشاپیش عید سعید فطر که یکی از بزرگترین اعیاد مسلمین جهان می باشد را به کلیه هم وطنان عزیز بالاخص جامعه دانشگاهی، اساتید معزز، دانشجویان ارجمند و کارکنان شریف "دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر" صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و از خداوند منان رحمت و مغفرت خود را نصیب همه مان گرداند.


( ۲ )

نظر شما :